نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در بلوار 15 خرداد قم |09127384085-02536645610

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در بلوار 15 خرداد قم |09127384085-02536645610

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در بلوار خرداد 15 خرداد قم

نمایندگی ال جی با استفاده کردن از بهترین تجهیزات و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها تمام تعمیرات تلویزیون را بر عهده می‌گیرد. این مجموعه تمامی مراحل عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی را انجام خواهد داد. تعمیرات توسط تکنسین‌های ماهر و با تمام دقت و مهارت شکل می‌گیرد. در کلک کارشناسان تعمیر تلویزیون ال جی توانایی انجام دادن‌ترمیم و تعویض تمامی قطعات تلویزیون‌های ال ای دی ال‌جی و سایر مدل‌های انجام خواهند داد. جهت برطرف کردن تمام مشکلات و ایرادات تلویزیون خود از نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در بلوار 15 خرداد قم کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در بلوار 15 خرداد قم

تعمیرات تلویزیون ال جی در بلوار 15 خرداد قم

تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی

می‌توان اشاره داشت که مدارهای بک لایت در تلویزیون‌ معماری مشترکی خواهند داشت:

اولین مورد: یک تراشه برق سیگنال بک لایت را تولید خواهد کرد.

دومین مورد: یک سلف که اکثراً کویل بک لای نامیده می‌شود. می‌توان گفت که سیگنال را تقویت خواهد کرد.

سومین مورد: یک دیود از ولتاژ معکوس جلوگیری خواهد کرد.

چهارمین مورد: یک‌مهره نویزگیر فریت، سیگنال را فیلتر خواهد کرد.

پنجمین مورد: یک کابل نواری سیگنال را به نوار ال ای دی بک لایت خواهند رساند. جهت برطرف کردن تمام مشکلات و ایرادات تلویزیون خود از نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در بلوار 15 خرداد قم کمک بگیرید.

لازم به ذکر است که ال سی‌دی‌ها ساختار حساسی داشته‌اند. آن‌ها در اثر نوسان برق و ضربه و همچنین نفوذ رطوبت و مواردی از این قبیل دچار ایراداتی می‌شوند. در کل تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی هنگامی ضروری است که یک ایراد خاص پرتکرار در آن مشاهده شود.

1-سیاه شدن تصویر

2- ایجاد خطوط یا نقطه‌های رنگی روی تصویر

3-نداشتن نمایش تصویر

4- نداشتن صدا

5-کم‌نور شدن همه یا بخشی از تصویر

6-وجود خطوط عمودی یا افقی در تصویر

7-خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

8- روشن نشدن تلویزیون

9- کار نکردن پورت‌ها

10-قطعی‌های مکرر تصویر

همچنین موارد دیگر، تمامی این موارد مهم‌ترین مشکلات ال ای دی ال‌جی به شمار خواهد رفت. جهت برطرف کردن تمام مشکلات و ایرادات تلویزیون خود از نمایندگی تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در بلوار 15 خرداد قم کمک بگیرید.

تعمیرات ال ای دی ال جی در بلوار 15 خرداد قم

برطرف کردن ایراد اتصال اینترنت به تلویزیون ال ای دی ال‌جی

برای برطرف کردن این مشکل سری به تنظیمات زمان و تاریخ بزنید. هنگامی‌که نیاز این قسمت را تغییر داده شود مشکل حل خواهد شد. برای انجام دادن این کار تلویزیون را دوباره روشن کنید و تاریخ و زمان را تغییر دهید. ممکن است با انجام این کار مشکل اینترنت هم رفع شود. هنگامی‌که تلویزیون هوشمند شما قبلاً به Wi-Fi اتصال داشته. منتها دارای قطعی در اتصال است این راهکار مفید خواهد بود. در چنین مواقع باید وارد قسمت Network شوید و بعد Network Status را انتخاب کرده باشید. در مرحله بعدی گزینه‌های Edit و Enter را انتخاب کنید. همین‌طور تیک گزینه تنظیمات خودکار را در تلویزیون بزنید. درصورتی‌که تنظیمات مودم را تغییر دادید و مسئله برطرف نشد. باید تلویزیون ال ای دی ال جی را به تنظیمات اولیه بازگرداند .همچنین دوباره مراحل اتصال آن به اینترنت را انجام دهید. جهت برطرف کردن تمام مشکلات و ایرادات تلویزیون خود از نمایندگی تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در بلوار 15 خرداد قم کمک بگیرید.

 

صدا دارد ولی تصویر نیست در تلویزیون ال ای دی ال‌جی

دلایلی مانند قدیمی بودن سیستم‌عامل تلویزیون و شل بودن کابل‌ها و در آخر وجود مشکلات سخت‌افزاری است. البته بعضی از مواردی گفته شد که تمام موارد موجب بروز این مشکلات خواهند شد. جهت برطرف کردن این مشکلات باید اقداماتی مانند بررسی کردن چرخه برق تلویزیون انجام شود. چک کردن تنظیمات حالت نور و تصویر و همچنین بررسی کردن کابل‌ها خواهد بود. همین‌طور ریست کردن تنظیمات تلویزیون و عیب‌یابی قسمت سخت‌افزار را انجام داده شود. می‌توانید برای ریست کردن تلویزیون ال ای دی ال جی در مرحله اول به تنظیمات رفته. در مرحله بعدی همه تنظیمات را انتخاب شود حالا به پایین اسکرول کنید. همچنین general را انتخاب کرده و به پایین بروید و همین‌طور Reset to first settings را انتخاب شود. در مرحله آخر برای تائید کردن ok را انتخاب کنید. جهت برطرف کردن تمام مشکلات و ایرادات تلویزیون خود از نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در بلوار 15 خرداد قم کمک بگیرید.

تعمیرات ال سی دی ال جی در بلوار 15 خرداد قم

سیاه شدن تصویر تلویزیون ال جی

دلایل اصلی سیا شدن تصویر خرابی بک لایت و پیکسل سوخته و یا خرابی پنل در تلویزیون ال ای دی ال جی خواهد بود. هنگام به وجود آمدن این مشکل باید تلویزیون توسط یک تعمیرکار ماهر و معتبر، عیب‌یابی برطرف شود. البته بستگی به‌شدت آسیب در پنل و بک لایت خواهد داشت. به‌طور کل این قطعات قابل‌ترمیم نیست و نیاز به تعویض کردن خواهد داشت. گروه تعمیرات تلویزیون ال ای دی ال جی جهت ترمیم این قطعات است. زیرا تعویض آن‌ها و به‌ویژه پنل هزینه زیادی را به همراه خواهد داشت. ممکن است گاهی هیچ راهی جز تعویض این قطعات نبوده باشد. بنابراین بعد از ترمیم کردن یا حتی تعویض کردن این دو قطعه و پیکسل‌های سوخته را اصلاح کردن مشکل رفع می‌شود. جهت برطرف کردن تمام مشکلات و ایرادات تلویزیون خود از نمایندگی تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در بلوار 15 خرداد قم کمک بگیرید.

تعمیرکار تلویزیون ال جی در بلوار 15 خرداد قم

شطرنجی شدن صفحه تلویزیون ال ای دی ال جی

علت شطرنجی شدن صفحه تلویزیون ال جی ممکن است به دلایل زیادی رخ‌داده باشد. جهت برطرف کردن این مشکلات بهتر است موارد ذکرشده در این قسمت با داشتن مهارت لازم چک کنید. هنگام نیاز با تکنسین تعمیر تلویزیون ال جی تماس بگیرید.

در کل مواردی که باید برسی شوند .عبارت‌اند از: کار کردن یا نکردن تلویزیون بعد از قطع و وصل کردن برق و بررسی کردن اتصالات کواکسیال تلویزیون خواهد بود. در مرحله بعدی کابل برق را از جعبه تلویزیون جدا کرده. مرحله آخر اتصال کابل کواکسیال را از پشت جعبه تلویزیون باز شود. باید کابل کواکسیال را از پریز دیواری کابل باز شود. در این مواقع کابل کواکسیال را هم به جعبه تلویزیون RF IN یا CABLE IN و هم به پریز دیواری کابل متصل کنید. باید مطمئن شوید که آن‌ها در برابر انگشت محکم باشند. در مرحله آخر کابل برق را مجدد به جعبه تلویزیون خود متصل کنید. جهت برطرف کردن تمام مشکلات و ایرادات تلویزیون خود از نمایندگی تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در بلوار 15 خرداد قم کمک بگیرید.

 

مشاوره و تماس با ما

 


Log out of this account

Leave a Reply

دسته‌ها

  • 0
  • 18
  • 11
  • 203
  • 28
  • 634
  • 2,430
  • 24,034
  • 69,604
  • 20,700