نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در یزدان شهر قم |09127384085-02536645610

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در یزدان شهر قم |09127384085-02536645610

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در یزدان شهر قم

یکی از خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی بیشتر ما با آن آشنایی داشته‌ایم. تعمیر تلویزیون یکی از خدمات بسیار مهمی بوده است. می‌توان گفت که در این روزها بسیاری از مردم به نمایندگی تعمیر نیاز داشته‌اند. در کل تلویزیون یکی از وسایل ارتباطی اصلی محسوب می‌شود. امروزه در خانه‌های مورداستفاده قرار می‌گیرد. ممکن است با این شرایط در بعضی از موارد تلویزیون با ایرادات فنی روبه‌رو شود. جهت برطرف کردن آن مشکلات نیاز به خدمات تعمیری خواهید داشت. لازم به ذکر است در این موارد بهتر است یک تکنسین ماهر را برای تعمیر تلویزیون خود انتخاب کنید. در کل تلویزیون ال جی یکی از مارک‌های محبوب تلویزیون در دنیا محسوب شده است.

تعمیرات تلویزیون ال جی در یزدان شهر قم

می‌توان گفت این مارک اکثراً در انواع گوناگون تلویزیون‌های تولیدشده است. با پیشرفت فنّاوری در تلویزیون‌های ال جی با داشتن قابلیت‌های فراوانی همراه بوده است. ممکن است در برخی موارد با ایراداتی مواجه شوند. جهت برطرف کردن تمامی مشکلات و ایرادات تلویزیون ال جی با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در یزدان شهر قم تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در یزدان شهر قم

علت برترین بودن مرکز خدمات ال جی در یزدان شهر قم چیست؟

اولین علت: پشتیبانی 24 ساعته

دومین علت: سرعت در خدمات

کادری دوره‌دیده و تحصیل‌کرده

سومین علت: استفاده کردن از قطعات اصلی و اورجینال

چهارمین علت: انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابجایی تلویزیون.

پنجمین علت: تجربه زیاد داشتن درزمینه تعمیرات لوازم‌خانگی.

ششمین علت: نظرسنجی از مشتریان بعد از اتمام کار و چک کردن کیفیت خدمات ارائه‌شده.

هفتمین علت: ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در هنگام نداشتن رضایت از خدمات ارائه‌شده.

هشتمین علت: ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام‌شده

نهمین علت: حفظ حریم شخصی مشتریان

جهت برطرف کردن تمامی مشکلات و ایرادات تلویزیون ال جی با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در یزدان شهر قم تماس بگیرید.

رایج‌ترین مشکلات در تلویزیون ال ای دی ال جی

نصب و راه‌اندازی تلویزیون

می‌توان گفت یکی از خدماتی که مشتریان ما خیلی از آن استفاده می‌کنند نصب و راه‌اندازی تلویزیون بوده است. لازم به ذکر است که انجام تنظیمات تلویزیون بعد از خرید را انجام خواهند داد. همچنین بعد از ریست شدن به علت وجود اختلالات یا جابجایی تلویزیون رخ خواهد داد. همین‌طور تنظیمات تلویزیون‌های هوشمند توسط  متخصصان ماهر ما با دقت بالا انجام خواهد شد. جهت برطرف کردن تمامی مشکلات و ایرادات تلویزیون ال جی با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در یزدان شهر قم تماس بگیرید.

تعمیرات ال ای دی ال جی در یزدان شهر قم

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر نداشته

در مرحله اول از کاربر  درخواست می‌کنیم  با چند آزمودن ساده تلویزیون را چک کنند. در بعضی از مواقع با همین آزمودن‌ کردن‌ها مشکل تلویزیون ال جی برطرف خواهد شد. در این شرایط نیاز به مراجعه کارشناس به محل شما نخواهد بود. آزمودن‌هایی که جهت برطرف کردن ایرادات باید انجام شود:

اولین آزمودن: باید تلویزیون را به مدت چند ساعت از برق کشیده شود. در مرحله بعدی آن را مجدد روشن کنید و تصویر را بررسی کرده.

دومین آزمودن: تمام اتصالات دستگاه‌های دیگر را قطع کنید. در این مواقع فقط تلویزیون را به‌تنهایی روشن کنید.

هنگامی‌که با این آزمودن‌های ساده مشکل تلویزیون ال جی برطرف نشد. در این مواقع احتمالاً مشکل از بک لایت تلویزیون بوده. در چنین شرایطی باید حتماً تعمیرکار متخصص تلویزیون بررسی کند. جهت برطرف کردن تمامی مشکلات و ایرادات تلویزیون ال جی با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در یزدان شهر قم تماس بگیرید.

علت ناگهان خاموش شدن تلویزیون ال ای دی ال جی

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون بیشتر در تلویزیون‌های قدیمی رخ خواهد افتاد. منتها ممکن است برای تلویزیون‌های تازه و نو هم این مشکل ایجاد شود. در اکثراً موارد عمر بالای مین برد تلویزیون سبب خاموش شدن ناگهانی و بروز این مشکل می‌شود. با به وجود آمدن اختلال در این قطعه هم موجب بروز این مشکل خواهد بود. در این شرایط مین برد اصلی بررسی شود و اگر نیاز به تعمیر و یا تعویض داشت باید انجام شود.

 

مواردی مانند:

1-تلویزیون روشن نمی‌شود با دیر روشن می‌شود.

2-تلویزیون بی‌دلیل خاموش می‌شود.

3-تصویر تلویزیون پرش دارد.

4-ضربه خوردن به تلویزیون

5-آب خوردگی تلویزیون

6-به‌هم‌ریختگی رنگ در تلویزیون

تمام مواردی که در متن بالا ذکرشده تنها بخشی از خدمات نامحدود ما برای تعمیر تلویزیون بوده است. جهت برطرف کردن تمامی مشکلات و ایرادات تلویزیون ال جی با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در یزدان شهر قم تماس بگیرید.

تعمیرات ال سی دی ال جی در یزدان شهر قم

ارورهای تلویزیون ال جی

لازم به ذکر است که تلویزیون ال جی همانند تمامی تلویزیون‌های دیگر ممکن است با برخی مواجه شود. این خرابی‌ها به نشان دادن خطاها یا ارورها در تلویزیون است. کد خطاها ممکن است برای کاربران نامفهوم باشند. در متن زیر به بعضی از شایع‌ترین کد خطاها یا ارورهای تلویزیون ال جی اشاره خواهیم داشت:

نشان‌دهنده که یک خطای LED روشنایی در تلویزیون ال جی رخ‌داده است. 0LED_ERROR:

اکثراً این خطا برای این رخ می‌دهد که تلویزیون ال جی نمی‌تواند سیگنال را از منبع ورودی دریافت کند. No Signal:

نشان می‌دهد که تلویزیون ال جی با یکی از دستگاه‌های متصل به آن به‌درستی ارتباط برقرار نکرده. Bad Connection:

نشان می‌دهد که تلویزیون ال جی نمی‌تواند به‌درستی تیونر را برای دریافت سیگنال دیجیتال تنظیم کند. Tuner Error:

نشان می‌دهد که تلویزیون ال جی ایرادی در منبع تغذیه خود دارد. Power Supply Error:

نشان می‌دهد که تلویزیون ال جی نمی‌تواند به‌درستی به یک دستگاه خارجی اتصال داده‌شده از طریق پورت HDMI، متصل شود. HDMI Connection Error:

این خطا ممکن است به دلیل ایرادات صوتی ناشی از بلندگوهای داخلی تلویزیون یا اتصالات نادرست به دستگاه‌های خارجی باشد. Sound Problems:

می‌توان گفت تشخیص دادن کد خطاها یا ارورهای تلویزیون ال جی می‌تواند به کاربران کمک بسزای کند. با دانستن این کدها بهترین روش‌های تعمیر تلویزیون خود را انتخاب خواهند کرد. جهت برطرف کردن تمامی مشکلات و ایرادات تلویزیون ال جی با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در یزدان شهر قم تماس بگیرید.

تعمیرکار تلویزیون ال جی در یزدان شهر قم

متداول‌ترین مشکلات برقی در تلویزیون ال ای دی ال جی

ممکن است تلویزیون ال جی با برخی از متداول‌ترین مشکلات برقی مواجه شود. این امر سبب خواهد شد که تلویزیون شما به‌درستی کار نکند. در متن زیر به بعضی ی از این مشکلات برقی اشاره داشته‌ایم:

اولین مشکل: روشن نشدن تلویزیون ال ای دی ال جی.

دومین مشکت: خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال ای دی ال جی.

سومین مشکل: افت و ولتاژ برق در تلویزیون ال ای دی ال جی.

چهارمین مشکل: مشکلات با پورت‌ها در تلویزیون ال ای دی ال جی.

جهت برطرف کردن تمامی مشکلات و ایرادات تلویزیون ال جی با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در یزدان شهر قم تماس بگیرید.

 

مشاوره و تماس با ما


Log out of this account

Leave a Reply

دسته‌ها

  • 0
  • 33
  • 19
  • 203
  • 28
  • 649
  • 2,445
  • 24,049
  • 69,619
  • 20,708